General Conditions
  
General Conditions
 
  Оригінальна і єдина легальна версія “Загальних Умов” є лише на англійській мові. Переклад Загальних Умов на інші мови є лише інформативний.
   
  ЗАГАЛЬНІ УМОВИ
   
  Ці Загальні Умови встановлюють умови та терміни, згідно яким Fordaq - Акціонерне Товариство, зареєстроване в Бельгії за номером 642.125 з місцезнаходженням юридичної особи за адресою: Avenue Louise 523, 1050 Brussels - Belgium, ("Fordaq") пропонує послуги клієнту (іменований в подальшому "Замовник" або "Учасник").
   
  Доступ і користування послугами веб-сайту Fordaq, який знаходиться в мережі Інтернет та послугами Інтернет-мережі деревини (Біржі деревини) в рамках сайту є предметом даної Загальних Умов.
  ЯК ФАКТ ВИКОРИСТАННЯ І ДОСТУПУ ДО ПОСЛУГ, ЯКІ НАДАЄ КОМПАНІЯ FORDAQ, ВЕБ-САЙТУ WWW.FORDAQ.COM І БІРЖІ ДЕРЕВИНИ, ЯКА ПРАЦЮЄ В РАМКАХ ВЕБ-САЙТУ, УЧАСНИК ПРИЙМАЄ БЕЗ ОБМЕЖЕННЯ ВСІ УМОВИ ТА ТЕРМІНИ ЗАГАЛЬНИХ УМОВ.
   
  Компанія Fordaq залишає за собою право вносити зміни в веб-сайт та "Загальні умови", в будь-який момент. Зміна "Загальних умов" полягатиме в новій видозміненій версії "Загальних Умов" на веб-сайті Fordaq в мережі Інтернет.
   
  Учасник приймає заздалегідь той факт, що кожне користування послугами, веб-сайтом та Біржею Fordaq відбуватиметься на підставі діючої версії "Загальних умов".
   
  "Загальні умови" разом з "Тарифами" застосовуються до всіх Учасників.
   
  1. Умови доступу
  Доступ до послуг, що надає FORDAQ відкритий лише для осіб, бізнесменів, компаній чи організацій, зареєстрованих на FORDAQ.
   
  Заявка на отримання статусу учасника здійснюється шляхом заповнення онлайн-реєстраційної форми на веб-сайті Fordaq www.fordaq.com.
   
  Fordaq залишає за собою право відмовити в реєстрації, виходячи з власних інтересів. Якщо FORDAQ приймає анкету Учасника, заявник після оплати відвідної плати (“вартості передплатного пакету”) стає Учасником (та “Передплатником”, якщо він купує передплатний пакет) Інтернет-мережі деревини FORDAQ на період, визначений компанією FORDAQ.
   
  Доступ до Біржі здійснюється за допомогою імені користувача та паролю, наданого компанією Fordaq. Fordaq зобов’язується зберігати ім’я користувача і пароль конфіденційними і не розголошувати їх третім особам. Учасник не повинен повідомляти ім’я користувача і пароль іншим особам. Ім’я користувача і пароль – персональні для кожного Учасника і не можуть бути передані іншим Учасникам. Учасник несе повну відповідальність за використання свого імені користувача і паролю, навіть у випадку не дозволеного використання чи використання здійсненого без його відома. Учасник бере на себе компенсацію будь-яких збитків, завданих компанії Fordaq, які настали в результаті неправильного використання чи зловживання іменем користувача і паролем Учасника.
   
  Учасник погоджується не вдаватися в будь-які оманливі, нелегальні або неетичні практики, які можуть зашкодити іншим учасникам Fordaq. Учасник погоджується дотримуватися всіх відповідних федеральних, штатних та місцевих законів та правил. Учасник далі погоджується не продавати, не представляти та не рекламувати будь-які послуги, які конкурують із сервісами Fordaq.
   
  2. Послуги, які надає компанія Fordaq
   
  2.1. Доступ до Біржі
   
  FORDAQ забезпечує своїх Учасників платформою для торгівлі “Біржею” на своєму веб-сайті http://www.fordaq.com/ На біржі учасники можуть проводити пошук пропозицій та запитів, які їх цікавлять. Доступ до детальної інформації пропозицій та запитів залежить від типу участі. В залежності від типу участі, учасники також можуть мати право виставляти свої пропозиції та запити, пересилати повідомлення через веб-сайт FORDAQ покупцям чи продавцям, керувати своїми пропозиціями та запитами та керувати пропозиціями, отриманими від інших компаній.
   
  В залежності від типу участі, електронна візитна картка Учасників відображається у всіх його пропозиціях чи запитах. З цієї електронної візитки може бути лінк на його веб-сайт, “каталог продукції” або “Fordaq звіт”.
   
  Fordaq регулярно здійснює розсилку добірки нових пропозицій і запитів (Мій поштар), а також час від часу надсилає листи про свою діяльність або інформацію від партнерів з профільного сектора промисловості. Учасники сайту можуть відмовитися від розсилки, перейшовши за зсилкою для скасування розсилки або можуть відповісти зворотною поштою за адресою info@fordaq.com
   
  FORDAQ не контролює якість та законність реклами на своєму веб-сайті чи у службі “Мій Поштар”, правдивості цих рекламних повідомлень, здатності продавців продавати цю продукцію чи покупців оплачувати за куплену продукцію. FORDAQ не може також гарантувати продавцям чи покупцям що вони точно завершать трансакцію.
   
  FORDAQ працює як місце для знаходження потрібної інформації і не має контролю над трансакціями між продавцем і покупцем. Оскільки FORDAQ це лише інформаційне джерело, у випадку судового позову Учасника веб-сайту FORDAQ до іншого Учасника, він звільняє FORDAQ (і наші офіси, керівництво, агентів, додаткові структури, спільні підприємства та працівників) від будь-якої відповідальності, пов’язаної з даним позовом.
   
  2.2. Каталог Учасників
   
  Fordaq вставляє інформацію про компанію всіх учасників з яких, за оцінками, вона має достатньо інформації, в каталозі учасників.. FORDAQ також забезпечує своїх учасників інструментами пошуку Учасників у Каталозі. Доступ до пошукових функцій і детальна інформація про профіль компанії доступний лише для Учасників FORDAQ.
   
  Інформація про компанію, що знаходиться у Каталозі Учасників, надається FORDAQ самими учасниками. FORDAQ не контролює правдивість чи правильність цієї інформаці.
   
  2.3. (iv) Біржова інформація
   
  FORDAQ забезпечує ринковою інформацією своїх учасників (галузеві новини, результати аукціонів, календар майбутніх подій, цінові індекси). Доступ до цієї інформації доступний лише Учасникам біржі FORDAQ. Інформація, що надається в цьому розділі, надається третьою стороною, яка називається постачальник інформації. FORDAQ не відповідає за правдивість та правильність цієї інформації.
   
  3. Розцінки передплатних пакетів на FORDAQ
   
  Доступ до біржі FORDAQ є предметом участі і реєстрації. Детальна інформація про види участі в будь-який момент доступні на веб-сайті FORDAQ за наступною адресою http://www.fordaq.com/fordaq/srvLicenceRegistration.html і являються частиною Загальних Умов
   
  FORDAQ залишає за собою право змінювати в любий час ціни на участь (“вартість передплати”) так само як і перелік послуг, які надаються в кожному передплатному пакеті. Ці зміни входять в силу з моменту їх опублікування на нашому Веб-сайті.
   
  4. Переклади
   
  Будь-яка інформація, яка має відношення до електронної візитки, Каталогів, банерів мусить бути надана Учасником на одній з мов, що використовується на веб-сайті FORDAQ.
   
  Учасник може також надати цю інформацію і на інших мовах, які використовуються в Fordaq. Fordaq відображатиме кожну лінгвістичну версію цієї інформації на відповідній мовній версії веб-сайту в мережі Інтернет. Якщо Учасник надає лише інформацію на одній з мов, то вона буде розміщена в інших мовних версіях веб-сайту Fordaq в початково-наданому варіанті. Fordaq не буде перекладати і уточнювати переклад наданої Учасником інформації.
   
  Інформація про продукцію, розміщена "Учасником" в формулярі на веб-сайті буде перекладена Fordaq на інші мови, згідно до кожної лінгвістичної версії веб-сайту. Fordaq постарається здійснити переклад, відповідно до правил галузі, але без будь-яких зобов'язань щодо результату перекладу. Інформація про продукцію, введена Учасником в текстові поля опису продукції не перекладається FORDAQ.
   
  5. Політика захисту інформації
   
  Fordaq сприятиме передачі необхідної інформації між Учасниками системи, а також її максимально можливому захисту і збереженню.
   
  Інформація, зібрана на реєстраційних формах і формулярах з описом продукції Учасників може бути використана в деяких випадках, з метою маркетингу, лише для передачі Учаснику інформації, яку Fordaq розрізняє як цікаву для Учасника з погляду купівлі чи продажу ним продукції деревообробки. Ті Учасники, які не бажають більше одержувати цю інформацію можуть повідомити про своє рішення електронним повідомленням на адресу: info@fordaq.com
   
  Для запитів та пропозицій, виставлених анонімно на Біржу, ідентифікація Учасника залишатиметься конфіденційною аж до того моменту, коли це стане необхідно для завершення трансакції. FORDAQ залишає за собою право опубліковувати назву країни чи регіону, тип діяльності учасника та кількість працівників Учасника, якій ввів свої пропозиції та запити анонімно, для надання базового розуміння характеристик Учасника.
   
  Учасники однозначно надають право FORDAQ опубліковувати повний вміст інформації, що вони вводять на веб-сайті FORDAQ.
   
  6. ГАРАНТІЙНІ ОБМЕЖЕННЯ
   
  ПОСЛУГИ КОМПАНІЇ FORDAQ, БІРЖІ ТА ВЕБ-САЙТУ В МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ НАДАНІ НА БАЗІ "ЯК Є" БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ, ЯВНО ЧИ НЕЯВНО ВИРАЖЕНИХ, ВКЛЮЧАЮЧИ ГАРАНТІЇ, ЩО ПРОДУКЦІЯ БУДЕ ПРОДАНА. FORDAQ НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА НАЯВНІСТЬ ПРОПОЗИЦІЙ З ПРОДАЖУ ТА КУПІВЛІ ПРОДУКЦІЇ ДЕРЕВИНИ ЧИ ДЕРЕВООБРОБНОГО УСТАТКУВАННЯ НА БІРЖІ FORDAQ В МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ. ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ, ВИКЛАДЕНА НА ВЕБ-САЙТІ FORDAQ У МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ ПРИЗНАЧЕНА ТІЛЬКИ ДЛЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ЦІЛЕЙ І НЕ НЕСЕ ОБОВ'ЯЗКОВОГО ХАРАКТЕРУ.
   
  7. Обмеження відповідальності
   
  Fordaq відмовляється від усякого роду відповідальності за причинені збитки Учаснику завдані поведінкою інших Учасників Біржі (наприклад: невірна інформація, невиконання контракту й інше).
   
  Fordaq бере на себе забезпечення найкращим чином потреб учасника в доступі Учасника до Біржі, але не бере на себе відповідальність за результат цієї участі. У випадку будь-якої скарги від Учасника проти Fordaq, яким би не була підстава скарги, Fordaq буде підлягати сплаті штрафу за завдані збитку в максимальному розмірі 600 Євро.
   
  Fordaq не несе відповідальність за будь-які події, викликані форс мажорними обставинами чи особливими проблемами, що впливають на результат його роботи, такими як страйк, повень тощо, а також проблеми викликані з телекомунікаціями і зв’язком, викликані третьою стороною.
   
  ВИКОРИСТАННЯ УЧАСНИКОМ ПОСЛУГ FORDAQ, БІРЖІ І САЙТУ В МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ НА ВЛАСНИЙ РИЗИК УЧАСНИКА. НІ КОМПАНІЯ FORDAQ, НІ ЇЇ ФІЛІЇ, ВІДДІЛЕННЯ. УЧАСНИКИ, АГЕНТИ, ОФІЦІЙНІ ПРЕДСТАВНИКИ НЕ БУДУТЬ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД УЧАСНИКОМ ЗА БУДЬ-ЯКІ ЗБИТКИ, ВИКЛИКАНІ ДІЯЛЬНІСТЮ ЧИ БЕЗДІЯЛЬНІСТЮ УЧАСНИКА НА БІРЖІ, ВИКОРИСТАННЯМ ПОСЛУГ FORDAQ АБО ПОСЛУГ ВЕБ-САЙТУ WWW.FORDAQ.COM. УЧАСНИК ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД УСЯКОГО РОДУ СКАРГ ПРОТИ FORDAQ І ЙОГО ФІЛІЙ, ВІДДІЛЕНЬ, ЧЛЕНІВ, АГЕНТІВ, ОФІЦІЙНИХ ПРЕДСТАВНИКІВ, ДИСТРИБ’ЮТОРІВ У ФАКТІ ВИКОРИСТАННЯ УЧАСНИКОМ ПОСЛУГ FORDAQ, БІРЖІ І ВЕБ-САЙТУ В МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ І ВСІЄЇ ІНФОРМАЦІЇ, ЩО ВОНИ МІСТЯТЬ, КРІМ ТІЄЇ, ЯКУ ВИЗНАЧЕНО В ЗАГАЛЬНИХ УМОВАХ.
   
  8. Термін дії
   
  Термін дії пакету послуг, що надаються Учасникові – один рік, від дати підтвердження компанією Fordaq про одержання платежу за користування послугами Fordaq. По закінченні дії даного пакету послуг, Учасник автоматично переоформлюється на наступний рік.
   
  Учасник може перервати користування послугами Fordaq надіславши листа поштою, звичайним чи листом електронним повідомленням.
   
  Якщо "Учасник" не бажає обновляти свій Абонемент, він повинен повідомити про це компанію Fordaq не пізніше за 60 календарних днів до закінчення терміну дії пакету послуг.
   
  Fordaq має право анулювати пакет послуг Учасника, якщо той не дотримується положень викладених в Загальних Умовах, або його дії суперечать загальноприйнятим комерційним вимогам.
   
  Якщо Учасник вирішить анулювати свій абонемент із будь-якої причини, Fordaq не зобов'язаний сплачувати будь-яку компенсацію Учаснику. Якщо Fordaq вирішує анулювати Абонемент, у такому випадку Fordaq відшкодовує сплачену Учасником суму, виходячи з періоду, що залишився до натурального витікання терміну дії пакету послуг Учасника. Однак, якщо Fordaq анулював Абонемент через невиконання Учасником умов договору, Fordaq не відшкодовує Учасникові ніякої суми.
   
  Припинення підписки на членство за невиконання цих Загальних умов не обмежує права Fordaq вимагати від Учасника відшкодування збитків та відсотків.
   
  9. Фінальні положення
   
  Fordaq може, у своїх інтересах, змінити Загальні Умови, опублікувавши нові зміни, що набирають сили автоматично, з моменту публікації їх на веб-сайті Fordaq у мережі Інтернет. Подальше використання Біржі Учасником після публікації нових Загальних Умов автоматично означає його згоду з цими змінами. Учаснику слід регулярно перевіряти Загальні Умови, для підтвердження згоди з ними.
   
  Fordaq може на власний розсуд надавати доступ до сайту та Біржі Учасникам, які були зареєстровані перед 12 Листопада 2001 р.
   
  У випадку якщо що-небудь з Загальних Умов є нездійсненним чи неприйнятним для Учасника, його невиконання ніяким чином не діє на інші положення Загальних Умов.
   
  Спірні питання між Абонентами і Fordaq є предметом Бельгійського законодавства.
   
  Лише суди м. Брюсселя є компетентними для вирішення спірних питань.
   
  ПОВЕРНУТИСЬ