В'єтнамські експортери деревинних продуктів стикаються з багатьма труднощами

September 20, 2023
Джерело:
ITTO/Fordaq
Погляди:
9
  • text size

Торгівля деревиною та деревовиробними виробами В'єтнаму не очікується збільшувати, доки глобальна економіка не відновить моментум росту та попит потребителів на ключових ринках не відновиться. Незважаючи на туманну ситуацію, в'єтнамські процесори та торговці прогнозують кращі тенденції в кінці 2023 - на початку 2024 року, коли заходи по контролю інфляції, що виникає в багатьох економіках, будуть застосовані, а конфлікт між Росією та Україною може закінчитися.

Найбільшим обсягом експорту за перші 4 місяці 2023 року були дерев'яні каркасні сидіння з експортною вартістю 831,5 мільйона доларів США, що становить 32% менше ніж за той же період 2022 року, потім дерев'яні щіпки 691,7 мільйона доларів США, що становить 2%; спальні та їдальні меблі 644,4 мільйона доларів США, зменшення на 43%; деревобазові панелі та підлоги 501,6 мільйона доларів США, зменшення на 28%; спальні меблі 478,8 мільйона доларів США, зменшення на 33%.

Експорт деревини В'єтнаму знизився за перші п'ять місяців

Експорт деревини та деревовиробних виробів продовжив спад на початку 2023 року з експортною вартістю 5,1 мільярда доларів США, що становить 27% зменшення на рівні року.

За даними Міністерства промисловості та торгівлі, лише травень помітив естимацію експортної вартості деревини та деревовиробних виробів на рівні приблизно 1,2 мільярда доларів США, що становить 10% збільшення по порівнянню з квітнем, але 14% зменшення по порівнянню з травнем 2022 року.

Особливо важливо, що травень помітив експорт дерев'яних виробів на рівні 801 мільйона доларів США, що становить 3% збільшення на місяць, але 16% зменшення на рік. Дерев'яні меблі представляли ключовий експортний продукт, який становить 60% від загального експорту деревини та Ця новина була автоматично перекладена з англійської. Щоб переглянути оригінальну статтю, будь ласка, натисніть тут.