У США за липень знизилися початки будівництва житлових будинків, але покращилися дозволи на будівництво

September 20, 2023
Джерело:
USCensus/Fordaq
Погляди:
7
  • text size

Покладаючись на звіт відділу комерційних послуг, який був опублікований у вівторок, показано, що зниження початкових робіт з будівництва житла в США у серпні було більш виразним, ніж очікувалося, але звіт також показав більше виразне зростання дозволів на будівництво в США.

Звіт повідомляє, що початкові роботи з будівництва житла знизилися на 11,3 відсотка до річного рівня 1,283 мільйона у серпні після зростання на 2,0 відсотка до переробленого рівня 1,447 мільйона у липні.

Економісти очікували, що початкові роботи з будівництва житла знизяться до річного рівня 1,440 мільйона з початкового рівня 1,452 мільйона, який був оригінально заявлений для попереднього місяця.

З значним зниженням початкові роботи з будівництва житла падали до їх найнижчого рівня з тих пір, як досягав річного рівня 1,266 мільйона у червні 2020 року.

Початкові роботи з будівництва однокімнатних житлових будинків знизилися на 4,3 відсотка до річного рівня 941 тисячі, а початкові роботи з будівництва багатокімнатних житлових будинків знизилися на 26,3 відсотка до річного рівня 342 тисячі.

Тим часом відділ комерційних послуг повідомив, що дозволи на будівництво піднялися на 6,9 відсотка до річного рівня 1,543 мільйона у серпні після підвищення на 0,1 відсотка до переробленого рівня 1,443 мільйона у липні.

Дозволи на будівництво, які є індикатором майбутньої попиту на житло, очікувалися зростати до річного рівня 1,445 мільйона з початкового рівня 1,442 мільйона, який був оригінально заявлений для попереднього місяця.

З глибоким зростанням дозволи на будівництво досягали свого найвищого рівня з тих пір, як досягав річного рівня 1,555 мільйона минулого жовтня.

 

Ця новина була автоматично перекладена з англійської. Щоб переглянути оригінальну статтю, будь ласка, натисніть тут .