Натуральний Шпон, Червоне Дерево , Шпон Струганий, Негладкий

  • Пропозиція
    18340597
  • Дата
    2021-04-21
  • Дійсне до:
    2021-10-18

Виріб

Струганий шпон тип Натуральний шпон
Група порід деревини Африканська листяна деревина
Порода Червоне дерево (Акажу)
Розпил Шпон струганий, негладкий
Країна походження Камерун

Специфікація

Якість A (перший)
Об'єм 10000 - 15000 m2 (sqm) Одноразово
Площа поверхні 10000 - 15000 м2 (кв.м)
Товщина 0.6 мм
Довжина 250-285; 315-345 см
Опис Khaya quality A flamed veneer, sizes 250-285 [cm] and 315-345 [cm].

Family: MELIACEAE

Species name: KHAYA ANTOTHECA, KHAYA IVORENSIS, KHAYA GRANDIFOLIOLA

Other names: N'DOLA, KAJU, N'GOLLON, ACAJOU BASSAM, KRALA, AFRICAN MAHOGANY, TAKORADI MAHOGANY, ZAMANGUILA, OGWANGO, MUNYAMA, KHAYA MAHOGANI, ACAJOU BLANC, UNDIA NUNUKHAU, MANGONA, ZAMANGUILA, MANGONA, ZAMANGUILA ERI KIRE, DEKE - Translated with google

Ціна і умови

Вартість Під замовлення EUR в m2 (sqm)
Інкотерми EXW - франко-завод (з підприємства) Країна Італія Регіон Meda (MB)
Крайній термін поставки На складі
Продає в: У всьому світі

Продавець

I confirm that I have read and understood Fordaq’s Privacy Statement

By registering you agree to our Юридичні аспекти