Переглянути всі - Структурні Панельні Будинки Пропозиції

Панельно-каркасний будинок LIGHT-76

 • Пропозиція
  18444495
 • Дата
  2024-07-02
 • Дійсне до:
  2024-08-01

Виріб

Тип Структурні Панельні Будинки
Тип твердого дерева Європейська хвойна деревина
Порода Сосна звичайна

Специфікація

Об'єм 1 - 5 Штук щомісячно Перетворити
Побудована площа 76 м2 (кв.м)
Опис
Пропонуємо комплект для будівництва панельно-каркасного будинку LIGHT 76 м². Загальна площа будинку - 76,26 м², внутрішня площа - 42,51 м², площа тераси - 33,75 м². Це світлий та затишний будинок з великими панорамними вікнами. Великі панорамні вікна створюють відчуття легкості і прозорості, при цьому зберігаючи енергоефективність. Якщо ви хочете організувати власний загородний відпочинковий комплекс, цей будинок успішно підійде для короткострокового та довгострокового проживання.

Конструкція цього проекту передбачає використання компонентів та будівельних матеріалів від провідних сертифікованих виробників, тому цей комплект може бути експортований в країни ЄС або інші країни. Також наш технологічний процес дозволяє створювати частини будинку, які можуть бути завантажені в морські контейнери та відправлені в будь-які країни, де їх легко скласти.

Технологія виробництва каркасно-панельних будинків дозволяє отримати готовий комплект протягом 3 місяців після початку виробництва (дах, зовнішні та внутрішні стіни, вікна, зовнішні та внутрішні двері). Зовнішні стіни покриті фінальним шаром фасадних елементів (профнастил/вагонка/фальш-брус/клінкер/фіброцементна плита або інші), внутрішні стіни покриті гіпсоволоконною плитою Fermacell (енергоефективний, вогнестійкий, вологостійкий матеріал) (можливе покриття фальш-брусом, дерев'яною вагонкою, шпонованою або фарбованою МДФ плитою), дах з металочерепиці, профнастилу або бітумної черепиці.

Конструкція стін має товщину 302 мм і включає 250 мм теплоізоляції (мінвата, щільність 45 кг/м³), коефіцієнт тепловтрат стіни U=0,15 Вт/(м²·K), перекриття будинку має товщину 360 мм і включає 300 мм теплоізоляції (мінвата, щільність 45 кг/м³), коефіцієнт тепловтрат даху U=0,13 Вт/(м²·K). Панорамні вікна та паралельно-розсувні двері від компанії REHAU або заводу Екіпаж (за вибором клієнта). Загальний коефіцієнт тепловтрат будинку за такою конструкцією U=0,20 Вт/(м²·K). Ми виробляємо комплекти для будинків, у яких коефіцієнт тепловтрат (U) не перевищує 0,19 Вт/м²K (будинок виготовлений відповідно до вимог KfW Effizienzhaus 40 Plus) або не перевищує 0,32 Вт/м²K (будинок виготовлений відповідно до вимог EnEV 2009).

Також у нас є інші варіанти конструкції стін, даху. Цей комплект призначений для розміщення на шведській дошці або на стрічковому фундаменті. Можливе виготовлення комплекта для розміщення на сваях.

Наша компанія ADOM HOME є виробником каркасних енергоефективних будинків за вашим запитом. Ми можемо виготовити будинки як за вашим проектом, так і за нашим, який ви можете знайти на нашому веб-сайті www.adomhome.com.

Ми відкриті до побудови успішних відносин з партнерами з різних країн для постачання нашої продукції (готові співпрацювати з архітекторами, будівельними компаніями та іншими учасниками ринку).

Ціна і умови

Вартість 1 EUR Перетворити
Інкотерми DAP - Доставлений на Місце (назва місця призначення)
Продає в: Europa

Продавець

I confirm that I have read and understood Fordaq’s Privacy Statement

By registering you agree to our Юридичні аспекти


Похожие объявления
пропозиція 04 Jul 2024 14:42

Навіс - Гараж, Сосна Звичайна

від IBP Sp. z o.o.
пропозиція 04 Jun 2024 04:00

Дерев'яні Будинки

від Jiangsu Space-O Tech Group Co., Ltd.
пропозиція 06 Jun 2024 04:00

Дерев'яні Будинки

від Jiangsu Space-O Tech Group Co., Ltd.
пропозиція 26 Mar 2024 13:26

Бані, Сосна Звичайна, Ялина - Біла, Сибірська Модрина

від VSEM TRADE Sp. z o.o.
Fordaq Рейтинг довіри дає уявлення про рівень довіри, який ви можете мати до цієї компанії. Рейтинг будується на основі інформації, яку ми маємо в наявності про цю компанію. Ми поступово розширюємо рейтинг на все більше компаній, так що не дивуйтеся, якщо багато компаній, ще, не мають рейтингову оцінку.

Інформація, яку ми використовуємо для побудови рейтингу:

 • Які контакти у нас були з компанією?
  Число телефонних контактів, візити наших співробітників, зустрічі на виставках.
 • Історія діяльності компанії на веб-сайті Fordaq?
 • Чи є у компанії сертифікати, які були перевірені Fordaq самостійно?
 • Fordaq підтвердження того, що компанія є учасником визнаної промислової асоціації (федерації і т.д.)?
 • Чи була компанія рекомендована іншим користувачам?