Вироби
пропозиція #18348966 Mon Jul 26 09:58:16 CEST 2021

Клеєний Брус - Прямий, Сосна Звичайна

Тип: Клеєний Брус - Прямий, Порода: Сосна звичайна, Об'єм: 42 m3 Одноразово
пропозиція #18349215 Fri Jul 23 09:19:35 CEST 2021

Тришаровий Клеєний Брус

Тип: Тришаровий Клеєний Брус, Порода: Okoume, Об'єм: 40 m3 Одноразово
пропозиція #18348247 Fri Jul 23 09:02:04 CEST 2021

Клеєний Брус - Прямий, Сосна Звичайна

Тип: Клеєний Брус - Прямий, Порода: Сосна звичайна, Об'єм: 42 m3 Одноразово
пропозиція #18223745 Fri Jun 11 08:55:07 CEST 2021

Ділова Фанера

Фанера тип: Ділова фанера
попит #18343935 Wed May 26 12:03:57 CEST 2021

Обрізні Пиломатеріали, Okoumé

Тип: Обрізні Пиломатеріали, Порода: Okoumé (Gaboon, Okaka, Azouga)
пропозиція #18223747 Mon May 17 15:12:00 CEST 2021

Ламінована Фанера (Чорна Плівка)

Фанера тип: Ламінована Фанера (Чорна плівка)
пропозиція #18339371 Fri Apr 23 09:59:30 CEST 2021

Каркаси -Шпренгельна Балка, Віконний Брус, Meranti, Dark Red

Тип: Каркаси -Шпренгельна Балка, Віконний Брус, Порода: Meranti
пропозиція #18268194 Fri Apr 09 14:12:23 CEST 2021

Ялина - Біла

Порода: Ялина (Picea abies) - Біла, Об'єм: 35 - 500 m3 щомісячно, Довжина: 3-6 м
пропозиція #18331567 Wed Mar 24 11:38:52 CET 2021

Сосна Звичайна Гранули Швеція

Тип: Гранули, Кількість: 25 - 500 тонна Одноразово, Порода: Сосна звичайна
попит #18336962 Fri Mar 19 14:14:16 CET 2021

Ялина - Біла

Порода: Ялина (Picea abies) - Біла, Об'єм: 300 m3 Одноразово
попит #18281348 Tue Mar 16 15:22:04 CET 2021

Обрізні Пиломатеріали, Niangon

Тип: Обрізні Пиломатеріали, Порода: Niangon (Ogoue, Whismore, Yami)
пропозиція #18251272 Tue Mar 09 12:03:10 CET 2021

Клеєний Брус - Прямий, Ялина - Біла

Тип: Клеєний Брус - Прямий, Порода: Ялина (Picea abies) - Біла

Контакти

******, Bitte Eriksson Invest AB
Пані Eriksson Karagiannis
(Головний) Виконавчий Директор
Розмовляємо мовами
Англійська (Англія)

Інформація про компанію

Основна діяльність: Торговий агент
Код ЄДРПОУ: SE559073768901
Річний оборот: 500 000-5 000 000 EUR (Euro)
Кількість працівників: 1-5
Дата вступу: 06/07/2004